سلام با درنگی طولانی دوباره برگشتیم . اکثرا ما دنبال بازی های خارجی هستیم چون معتقدیم بازی های ایرانی خوب نیستند و زیبایی و جذابیت ندارند در صورتی که غلطه این حرف غلطه بازی های ایرانی بهترین بازی ها هستند ولی  یکسری افراد خلاقیت کافی رو نداشتند ولی در عوض این دفعه آقای مهدی پیغامی نسب بازی ساخت که در عمرم نظیر و همتاشو ندیدم این بازی حتی صادر شد! افتخار من این هست که در وبلاگ خودم  این بازی رو معرفی می کنم  این بازی در دو سری ساخته شد این بازی با موتور unity ساخته شده و آقای پیغامی نسب با تلاش و پشت کار خالی این بازی رو ساخته دانلود این بازی رایگان هست بازی هادس در سبک اکشن تفنگی هست که همه طرفدارشن  حجم بازی 187مگابایت هست و بدون دیتا بدون تبلیغ وارد بازی که شدید بازی داستانی رو بزنید گروه من یعنی  T*S*gh به طور کلی با این باز. سر و کار داشتیم و کشفش کردیم مراحلشو. خوب نقطه قوت اینه که هوش مصنوعی بالایی داره و مراحل سخت زیاد و گرافیکی بودنش هست من عاشق این بازی هستم و همش بازیش می کنم و نقطه ضعف این بازی این هست که بازی نقشه نداره و نقشه رو باید خریداری کنی و البته باید هاباکس بخری (واحد پول بازی ) اگر نقشه رایگان بود بازی زیبا تر و ده ها برابر بهتر بود ولی الان هم جذابیت خودشو داره  پس دیگه نریم و بازی های خارجی رو بازی کنیم و بازی های ایرانی رو دانلود نکنیم و این بازی بهترین هست و این بازی رو حتما امتحان کنید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

با من و خاطراتم همراه شو آسمان ابري Conscious Cores آموزش اسکیت زندگی در پیش رو......زندگی در پشت سر Jackie طراحی سایت و سئو سایت تمامم برای تو وبلاگ طهورا